Úvod Kontakt
 


Online:   

vaša externá IP adresa:
3.226.72.194QR pre mobilné zariadenia
m.ggsoft.sk

VŠEOBECNÝ SOFTWARE

Programové vybavenie pre vašu kanceláriu, školu, firmu, domácnosť...
Je tu možnosť výberu od profesionálnych kancelárskych programov firmy Microsoft, cez antivírusové programy, CAD systémy až po voľne šíriteľné programy širokého zamerania.
 
Windows 10

Inovujte

Kvalifikované zariadenia so systémom Windows 7 alebo Windows 8.1 možno inovovať zadarmo.
Táto ponuka inovácie je na úplnú verziu systému Windows 10, nie na skúšobnú verziu. Vyžaduje sa stiahnutie 3 GB súboru.  Ak chcete využiť výhody tejto bezplatnej ponuky, musíte inovovať na Windows 10 v rámci jedného roka dostupnosti. Po inovácii máte v zariadení zadarmo nainštalovaný systém Windows 10.

Microsoft zachováva vaše vydania systému Windows. Ak napríklad používate Windows 7 Home Premium, inovujete na Windows 10 Home.

Windows 7

Z vydania

Na vydanie

Windows 7 Starter Windows 10 Home
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Professional Windows 10 Pro
Windows 7 Ultimate

Windows 8

Windows Phone 8.1 Windows 10 Mobile
Windows 8.1 Windows 10 Home
Windows 8.1 Pro Windows 10 Pro
Windows 8.1 Pro for Students

K dispozícii sú tiež vydania N a KN systému Windows 10 Home a Windows 10 Pro, pričom obsahujú rovnaké funkcie ako štandardné vydania. Nezahŕňajú však určité mediálne technológie (Windows Media Player, Fotoaparát, Hudba, Filmy a TV programy) ani aplikáciu Skype.
 

 

 

Windows 8.1

Nový Windows 8.1 vám umožňuje sledovať filmy aj hrať hry, konverzovať s priateľmi, neobmedzene pristupovať k súborom či nájsť ďalšiu obľúbenú aplikáciu v predajni Windows Obchod. Používate už operačný systém Windows 8? Nemusíte si zakúpiť systém Windows 8.1 – môžete vykonať bezplatnú aktualizáciu na systém Windows 8.1 prostredníctvom služby Windows Obchod.
 

 
Windows 8.1 Pro

Skvelé funkcie systému Windows 8.1 plus jednoduché pripojenie k firemným sieťam, prístup k jednému počítaču z iného počítača a šifrovanie údajov.

To najlepšie na prácu aj zábavu

S novým systémom Windows získate to najlepšie na prácu aj zábavu. Windows 8.1 Pro obsahuje všetko zo systému Windows 8.1 a okrem toho aj zdokonalené funkcie, vďaka ktorým sa môžete jednoducho pripojiť k firemným sieťam, spravovať svoje zariadenia, pristupovať k jednému počítaču z iného počítača, šifrovať údaje a omnoho viac.
 

 
Windows 8.1 Pro Student

Skvelé funkcie systému Windows 8.1 plus jednoduché pripojenie k firemným sieťam, prístup k jednému počítaču z iného počítača a šifrovanie údajov.

Používate už operačný systém Windows 8? Nemusíte si zakúpiť systém Windows 8.1 – môžete vykonať bezplatnú aktualizáciu na systém Windows 8.1 prostredníctvom služby Windows Obchod.

Na využitie tejto zľavy určenej len pre študentov sa pred nákupom vyžaduje overenie stavu študenta. Obmedzenie piatich (5) kópií tejto položky na 12-mesačné obdobie.
 

   
     
Windows 7 Starter

Jednoduchšie používanie

Systém Windows 7 Starter umožňuje jednoduchšie používanie počítačov netbook, pretože minimalizuje všetko, čo stojí v ceste vykonaniu požadovaných úkonov – znamená to menej čakania, menej klikania, menej nepríjemností pri pripájaní k sieťam. Systém Windows 7 Starter kombinuje spoľahlivosť a odozvu najnovších systémov s dôverne známym prostredím a kompatibilitou systému Windows.
 

Windows 7 Home Premium

Najlepšia ponuka zábavy na osobnom počítači

Systém Windows 7 Home Premium umožňuje jednoduché vytváranie domácich sietí a zdieľanie všetkých obľúbených fotografií, videí a hudby. Umožňuje dokonca aj sledovanie, pozastavenie, posúvanie dozadu a nahrávanie televízneho vysielania. Vychutnajte si zábavu pomocou systému Windows 7 Home Premium
 

 
Windows 7 Professional

Všetko, čo potrebujete na prácu a na doma

So systémom Windows 7 Professional máte úspech na dosah ruky. Spúšťajte mnoho programov na zvýšenie produktivity práce v systéme Windows XP v režime Windows XP Mode a pomocou automatického zálohovania jednoducho obnovujte údaje v domácej alebo podnikovej sieti. Môžete sa tiež bez námahy a bezpečnejšie pripájať k podnikovým sieťam pomocou funkcie pripojenia k doméne. Vďaka úžasným funkciám zábavy je systém Windows Home Premium skvelá voľba na použitie doma aj pri podnikaní.
 

 
Windows 7 Ultimate

Určený pre tých, ktorí požadujú všetko

Systém Windows 7 Ultimate je najpružnejším a najvýkonnejším vydaním systému Windows 7. Spája v sebe pozoruhodnú jednoduchosť používania s funkciami zábavy vydania Home Premium a podnikovými funkciami vydania Professional vrátane schopnosti spúšťať viac programov na zvýšenie produktivity práce systému Windows XP v režime Windows XP Mode. Z dôvodov zvýšeného zabezpečenia môžete údaje zašifrovať pomocou šifrovania BitLocker a BitLockerToGo. Ak chcete zvýšiť flexibilitu, môžete pracovať v ľubovoľnom z 35 jazykov. Toto všetko získate so systémom Windows 7 Ultimate.
 

 
 
  MICROSOFT OFFICE
Office 365 Home

Získajte 1-ročné predplatné zahrňujúce programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook, cloudový ukladací priestor v službe OneDrive a volania z vášho počítača na telefóny do celého sveta prostredníctvom služby Skype pre 5 počítačov PC alebo Mac a 5 zariadení iPad alebo tabletov so systémom Windows.

Kompatibilné iba so systémami Windows 8.1, 8 a Windows 7
 

 
Office 365 Personal

Získajte ročné predplatné zahrňujúce programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook, cloudový ukladací priestor v službe OneDrive a volania z vášho počítača na telefóny do celého sveta prostredníctvom služby Skype pre 1 počítač PC alebo Mac a 1 zariadenie iPad alebo tablet so systémom Windows.
 

 
Office 365 University

Získajte 4-ročné predplatné zahrňujúce programy Word, Excel, PowerPoint a Outlook, cloudový ukladací priestor v službe OneDrive a volania z vášho počítača na telefóny do celého sveta prostredníctvom služby Skype2 pre 2 zariadenia vrátane počítačov PC a Mac, zariadení iPad a tabletov so systémom Windows.

Táto ponuka pre oprávnených študentov, vysokoškolských pedagógov a personál vyžaduje overenie oprávnenia na využitie ponuky pred zakúpením a môžu sa na ňu vzťahovať ďalšie obmedzenia.
 

 
Office 2013 Professional

Prejdite na najnovšie programy z balíka Office pre rastúce spoločnosti

Pracujte inteligentnejšie

Balík Office Professional 2013 bol navrhnutý tak, aby vám pomáhal rýchlejšie tvoriť a komunikovať vďaka funkciám šetriacim čas a prehľadnému, modernému vzhľadu všetkých programov. Navyše, svoje dokumenty môžete ukladať online v službe OneDrive, aby ste k nim mohli pristupovať prakticky odkiaľkoľvek.

Balík Office na 1 počítači PC na komerčné použitie
Ukladajte svoje dokumenty online v službe OneDrive
Pristupujte k svojim dokumentom, upravujte a zdieľajte ich na vašom zariadení pripojenom na internet pomocou bezplatných aplikácií Office Web Apps
 

 
Office 2013 pre podnikateľov

Prejdite na najnovšie nástroje z balíka Office, ktoré vám umožnia rozšíriť vaše podnikanie a zostať produktívni aj na cestách.
Riaďte svoj život a prácu efektívnejšie

Tvorte a komunikujte rýchlejšie vďaka funkciám šetriacim čas a prehľadnému, modernému vzhľadu všetkých programov. Navyše, svoje dokumenty môžete ukladať v prostredí cloud v službe OneDrive, aby ste k nim mohli pristupovať prakticky odkiaľkoľvek.
Balík Office na 1 počítači PC na komerčné použitie
Ukladajte svoje dokumenty online v službe OneDrive
Pristupujte k svojim dokumentom, upravujte a zdieľajte ich na akomkoľvek zariadení so systémom Windows 7 alebo 8 pripojenom na internet prostredníctvom bezplatných aplikácií Office Web Apps
 

 
     
 
  Antivírové programy ESET
Testovacie verzie
ESET Smart Security
ESET Smart Security
(Microsoft ® Windows® 8/7/Vista/XP/2000 - 32bit)
 
Download
ESET Smart Security
(Microsoft ® Windows® 8/7/Vista/XP - 64bit)
 
Download
 
ESET NOD32 Antivirus
 
ESET NOD32 Antivirus
(Microsoft® Windows® 8/7/Vista/XP/2000 - 32bit)
 
Download
ESET NOD32 Antivirus
(Microsoft® Windows® 8/7/Vista/XP - 64bit)
 
Download
 
 
  FREEWARE
Voľne šíriteľné programy - rôzne zameranie
 
OpenOffice.org - plnohodnotný kancelársky balík
OpenOffice.org je plnohodnotný kancelársky balík, ktorý je možné prevádzkovať na všetkých hlavných operačných systémoch a platformách. A čo je dôležité, je zadarmo a podporuje mnohé iné kancelárske balíky.

OpenOffice.org je projektom medzinárodnej komunity dobrovoľníkov a sponzorov vrátane hlavného sponzora, Sun Microsystems. OpenOffice.org vyvíja, spravuje a propaguje open-source kancelársky balík, OpenOffice.org. Viac o projekte môžete nájsť na http://www.openoffice.org/. OpenOffice.org podporuje Open Document Format pre Office aplikácie (OpenDocument) OASIS Standard ktorý je k dispozícii vo viac ako 60 jazykoch. OpenOffice.org je poskytovaný pod licenciou GNU Lesser General Public Licence (LGPL)

Slovenská lokalizácia zahŕňa:
 
  • inštalačný program
  • kompletné užívateľské rozhranie (dialógy, menu, nástrojové tipy, atď.)
  • pomocníka (zatiaľ iba čiastočne)
  • a iné

Verzia 2.0.2 obsahuje niektoré nové funkcie, odstránili sme drobné chyby a problémy.  V programe na kontrolu pravopisu je nemecký slovník a niektoré iné jazyky, ktoré sú teraz priamo integrované do OpenOffice.Org. Preto nie je potrebné osobitné načítanie dát pre tieto jazyky.
Spoločnosť ďalej pridala import filtrov pre Quattro Pro 6 a Microsoft Word 2. Boli vylepšené aj iné importy filtrov a preto sa teraz ľahšie používajú.
Integrácia s KDE adresárom je prijateľnejšia. Vzhľad je tiež rozšírený a pre užívateľov Linuxu sú v ňom nové ikony nastavené pre KDE a GNOME.  (OpenOffice.org beží na systémoch Windows, Linux, Solaris, Mac OS X (X11)).  Výsledkom týchto vylepšení nie je len krajší OpenOffice.Org, ale priateľskejšia a schopnejšia sada programov.

A to je zadarmo.
 

 
 IrfanView
IrfanView je rýchly a veľmi kompaktný grafický prehliadač, ktorý je pre nekomerčné použitie šírený ako freeware, ale v prípade komerčnej aplikácie vyžaduje registráciu. Program podporuje interne veľké množstvo grafických formátov, pričom menej používané alebo inak špecifické formáty sú podporované externými zásuvnými modulmi, ktoré sú k dispozícii ako freeware. IrfanView obsahuje viacjazyčnú podporu, zobrazovanie náhľadov, automatickú prezentáciu obrázkov (možnosť uloženia ako spustiteľnú aplikáciu .exe, poprípade šetrič obrazovky .scr), podporuje Adobe Photoshop filtre, drag & drop, rýchle zobrazovanie medzi adresármi, E-mailovanie obrázkov, multimediálny prehliadač, možnosť tlače, zmenu farieb, orezávanie obrázkov, podporu skenovania, IPTC editáciu, rôzne efekty, možnosť uloženia ikoniek z EXE/DLL/ICL súborov, otáčanie obrázkov, rôzne klávesové skratky, pluginy. Veľkou výhodou tohto programu je, že je to jeden .exe súbor, ktorý nepotrebuje žiadne DLL knižnice. Program taktiež nezasahuje do systémových registrov. Táto verzia obsahuje všetky dostupné pluginy.
 
 
Audacity
Audacity je freewarový editor audio súborov. Pomocou tohto programu môžete nahrávať zvuky, prehrávať zvuky, importovať a exportovať WAV, AIFF, Ogg Vorbis a MP3 súbory. Audacity môžete použiť na editovanie zvukov (kopírovanie, strihanie a vkladanie s neobmedzenou možnosťou spätného kroku v prípade akejkoľvek chyby), mixovať zvuky dokopy poprípade aplikovať rôzne efekty do zvukov. Taktiež obsahuje vstavaný amplitúdový editor a nastaviteľný hlasový identifikátor a samozrejme okno s analýzou frekvencie. Vstavané efekty obsahujú Echo, Change Tempo, a Noise Removal. Program ďalej podporuje VST a LADSPA pluginy.  
Winamp
Winamp je najlepší prehrávač hudby, zvukových a video súborov. Podporuje tieto typy súborov: CDA, MID, MIDI, RMI, KAR, MIZ, MOD, MDZ, NST, STM, STZ, S3M, S3Z, IT, ITZ, XM, XMZ, MTM, ULT, 669, FAR, AMF, OKT, PTM, MP3, MP2, MP1, AAC, OGG, WAV, VOC, AU, SND, AIF, AIFF, WMA, M3U, PLS. Môžete ho asociovať aj s audio CDčkami. Winamp obsahuje mnoho rôznych ikoniek, je na vás, akú si vyberiete, či ju chcete mať zobrazenú v lište alebo v systrayi. Tak isto podporuje rôzne skiny, umožňuje prehrávať rádia a audio záznamy cez internet. Nová verzia umožňuje grabbovať a enkódovať audio CDčka do .mp3 súborov. Winamp obsahuje neskutočné množstvo funkcií a nastavení, je to program, ktorý je dobré mať nainštalovaný na každom počítači.  
 
ICQ (I Seek You)
ICQ (I Seek You) je voľne šíriteľný komunikačný program fungujúci na p2p (peer-to-peer) systéme, podporujúci prenos súborov, rýchle komunikovanie, online chat, integrovaný emailový klient, hlasovú komunikáciu, telefón, SMS a veľa ďalších pluginov. Užívateľ ICQ je pripojený na server ICQ, každý užívateľ ma svoje unikátne identifikačné číslo (UIN). ICQ umožňuje ľubovoľné nastavenie užívateľského profilu, telefónnych čísel, emailových adries, stránok a pod. Stav si môžete nastaviť podľa situácie, buď ste online, alebo si neprajete aby vás ostatní užívatelia rušili a použijete stav 'neviditeľnosti', poprípade 'nie som k dispozícii'. ICQ má v sebe veľa nástrojov, medzi inými aj skupiny kontaktov alebo doplnky do internetových prehliadačov.  
 
Skype
Skype je výborný program na komunikáciu ľudí prostredníctvom hlasu. Program má podobný systém používania ako ICQ, rozdiel je v tom, že užívatelia komunikujú medzi sebou cez mikrofón. Zaujímavou funkciou je prepojenie viacerých ľudí súčasne, čim vznikne konferenčný hovor. Samozrejmosťou je posielanie textových správ, napr. zaslanie zaujímavej internetovej adresy partnerovi na druhej strane, a pod ...  
 
Mozilla Firefox
Mozilla Firefox je webový prehliadač, ktorý je postavený na prehliadači z balíku Mozilla. Vďaka osamostatneniu bolo veľa vecí zjednodušených a vylepšených. Prehliadač vás prekvapí hlavne svojou rýchlosťou a novými funkciami. Veľký dôraz je kladený na bezpečnosť o ktorú predovšetkým pri prehliadaní rôznych webových stránok ide. Vlastnosti programu: prehliadanie v paneloch - vďaka tejto vlastnosti môžete mať otvorených niekoľko webových stránok v rámci jedného okna prehliadača; blokovanie vyskakujúcich okien - pri prehliadaní webových stránok vás už nikdy nebudú otravovať a obťažovať pop-up okná; vylepšená správa záložiek; integrované vyhľadávanie; správa obrázkov a pod ...  
 
 
               

© G.G.Soft TK - 2006-2018